05.11.2015

Представлення округів депутатами в Краматорській міськраді, 2015

kramatorsk-districts
Географія: Краматорськ
Період: 02/2015
Галерея (зображення великого розміру)

Розподіл територіальних виборчих округів м. Краматорська за кількістю кандидатів, закріплених за ними, що отримали право на місце у міській раді.

1

Так, від 6 округів до Краматорської міської ради потрапляють по 2 депутата, від 26 округів – по 1 депутату, і від 10 округів – жодного депутата.

Опис меж округів на сайті ЦВК.

Втім, важливо пам’ятати, що місцеві вибори 25 жовтня 2015 р. відбувалися за повністю пропорційною системою, а «округи» використовувалися лише для визначення внутрішньопартійного рейтингу. Тому, за означенням, будучи обраним за цією системою, депутат не представляє жодний округ чи громаду, а нібито є представником «від всього міста».

Даний розподіл кандидатів, які отримали право на мандат депутата Краматорської міської ради, за закріпленими за ними округами, створений на основі результатів голосування 25 жовтня 2015 р. і може змінитись, якщо хтось із обраних кандидатів відмовиться від депутатського мандату.

Найбільшу кількість голосів, які дозволили закріпленому кандидату в окрузі отримати депутатське місце – отримала Політична партія “Опозиційний блок”– 978 голосів у 29-му окрузі, закріплений – Панков Віктор Андрійович.

А найменшу – 79 голосів – отримала ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, в 17 окрузі, за яким був закріплений Рубановський Віктор Володимирович.

Скільки депутатів у Краматорській міській раді буде від кожної партії:
24 – Політична Партія “Опозиційний блок”
10 – Політична партія “Наш край”
5 – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”
3 – Партія Пенсіонерів України