Представлення округів депутатами в Краматорській міськраді, 2015

Вибори, Карти, Місцеві вибори, Проекти, Прозорі місцеві вибори 2015, Теми
Галерея (зображення великого розміру)

Розподіл територіальних виборчих округів м. Краматорська за кількістю кандидатів, закріплених за ними, що отримали право на місце у міській раді.

1

Так, від 6 округів до Краматорської міської ради потрапляють по 2 депутата, від 26 округів – по 1 депутату, і від 10 округів – жодного депутата.

Опис меж округів на сайті ЦВК.

Втім, важливо пам’ятати, що місцеві вибори 25 жовтня 2015 р. відбувалися за повністю пропорційною системою, а «округи» використовувалися лише для визначення внутрішньопартійного рейтингу. Тому, за означенням, будучи обраним за цією системою, депутат не представляє жодний округ чи громаду, а нібито є представником «від всього міста».

Даний розподіл кандидатів, які отримали право на мандат депутата Краматорської міської ради, за закріпленими за ними округами, створений на основі результатів голосування 25 жовтня 2015 р. і може змінитись, якщо хтось із обраних кандидатів відмовиться від депутатського мандату.

Найбільшу кількість голосів, які дозволили закріпленому кандидату в окрузі отримати депутатське місце – отримала Політична партія “Опозиційний блок”– 978 голосів у 29-му окрузі, закріплений – Панков Віктор Андрійович.

А найменшу – 79 голосів – отримала ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, в 17 окрузі, за яким був закріплений Рубановський Віктор Володимирович.

Скільки депутатів у Краматорській міській раді буде від кожної партії:
24 – Політична Партія “Опозиційний блок”
10 – Політична партія “Наш край”
5 – ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”
3 – Партія Пенсіонерів України

Меню