1. Посібник

Посібник

Відкритий посібник з відкритих даних

для громадських організацій, журналістів, і не тільки…

Київ 2016

Зміст

Вихідний текст посібника розміщено на платформі GitHub: https://github.com/socialdata-ua/opendatamanual, що дає змогу кожному охочому взяти участь в доопрацюванні, доповненні посібника – або використати його як основу для свого проекту.

Упорядники

  • Данило Кубай
  • Андрій Горбаль

Над посібником працювали:

  • Данило Кубай
  • Андрій Газін
  • Андрій Горбаль
  • Євген Шульга
  • Герман Шаповаленко
88x31

Посібник поширюється за ліцензією Creative Commons (CC BY). Його  можна вільно поширювати (копіювати і розповсюджувати у будь-якому вигляді чи форматі) та змінювати (редагувати, вносити зміни, брати за основу для своїх творів, з будь-якою метою, навіть комерційною). Ми не можемо позбавити вас цих прав, допоки ви зазначаєте авторство: ви маєте послатися на оригінальний посібник, розмістити посилання на ліцензію та вказати, чи було внесено зміни до твору. Ви можете зробити це у будь-який розумний спосіб, але так, щоб не створювати враження, що ліцензіар підтримує вас або ваше використання твору.

«Відкритий посібник з відкритих даних» створено в рамках проекту тренінгів «Відкриті дані для громадських організацій, журналістів, студентів журналістики». Проект реалізовували Український освітній центр реформ та Український центр суспільних даних за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні — за програмою «Нарощування цифрового потенціалу громадянського суспільства». Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Supported by the Public Affairs Section of the U.S. Embassy to Ukraine — within the Civil Society Digital Capacity Building program. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Меню