Про нас

Наша місія

Ми прагнемо створювати суспільство розумних рішень. Суспільство, у якому політики, бізнес, громадськість приймали б виважені рішення на основі даних з різних сфер, які адекватно відображають реальність.

Для цього ми:

  • збираємо і систематизуємо масиви даних;
  • розробляємо системи (в т.ч. геоінформаційні) для зручного і наочного представлення даних, он-лайн інструменти для роботи з даними;
  • готуємо аналітичні звіти на основі комплексного аналізу даних;
  • підвищуємо культуру роботи з даними серед експертів та громадськості.

Наш досвід

Організацію було засновано у 2015 році, офіційно зареєстровано 13 травня 2015 р. Засновники Центру мають понад 10 років професійного досвіду роботи з великими масивами суспільних даних, зокрема електоральних. Ми працювали на замовлення міжнародних організацій, в т.ч. IFES (Міжнародна фундація виборчих систем), Національного демократичного інституту (США), а також Центральної виборчої комісії України, та ін. У 2015 році ми реалізовували проекти за підтримки Української ініціативи зміцнення громадянської довіри (UCBI) і фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Посольства США в Україні.

Нашi контакти

Команда

Сергій Васильченко

Сергій Васильченко

Голова правління

Відомий український електоральний географ, має 23-річний практичний досвід роботи в сфері аналітики та громадянського суспільства в Україні. Один із засновників Комітету виборців України (1994 р.). Відтоді постійно збирає, систематизує та аналізує виборчу інформацію. Має професійний досвід розробки та підтримки баз даних, аналізу даних; працював політичним консультантом, аналітиком громадських кампаній.

Андрій Горбаль

Андрій Горбаль

Виконавчий директор

Має ступінь магістра соціології (Києво-Могилянська академія) та магістра медіа-менеджменту (Університет Стірлінга, Шотландія). Понад 15 років досвіду планування, розробки та реалізації медіа-кампаній та інформаційних проектів, програм громадської просвіти в Україні та Центральній і Східній Європі: в галузі освіти виборців, судової реформи, бухгалтерської професії, розвитку демократії та громадянського суспільства.

Нашi партнери

Проекти

Відгуки