Прикріплені файли

Людині, котра не є досить обізнаною в IT, іноді важко знайти та користуватися програмними засобами для своїх потреб. Не є винятком і посадові особи розпорядників публічної інформації, відповідальні за відкриття даних.

Для пересічної людини формати файлів, відмінні від Excel Workbook видаються досить незвичною річчю, не кажучи про конвертацію із одного формату в інший, як от із CSV у JSON. Однак зараз є дуже багато способів зробити це, і одним із найкращих по співвідношенню доступність-простота-потужність є  онлайн-конвертор www.convertcsv.com/csv-to-json.htm від Data Design Group, Inc. (і хоча зараз мова йде про конвертацію у напрямку CSV => JSON, не можна не зазначити, що сайт пропонує інструменти конвертації з/у формати HTML, JSON, SQL, XML, Excel, TXT, KML, YAML, та багато інших).

Розробники конвертера запевняють, що обробка виконується на стороні клієнта — це означає, що дані не передаються в Інтернет, а обробляються на комп’ютері користувача. І це дійсно так.

В якості методичного матеріалу до тренінгів «Відкриті дані для державних службовців» ми підготували посібник «Конвертація з формату CSV у JSON», призначення якого — надати можливість повною мірою використовувати доступні інструменти для створення якісних наборів відкритих даних.

Даний посібник здебільшого є перекладом інструкцій зі сторінки конвертору http://www.convertcsv.com/csv-to-json.htm, до якого додано деякі пояснення та опис методу перетворення даних у форматі CSV у формат JSON за допомогою PowerShell.

Меню