Скільки депутатів від кожного округу буде в Київраді 2015

Вибори, Карти, Місцеві вибори, Проекти, Прозорі місцеві вибори 2015, Теми
Галерея (зображення великого розміру)

Розподіл територіальних виборчих округів м. Києва за кількістю кандидатів, закріплених за ними, що отримали право на місце у міській раді.

Kyiv elections small
Так, від 15 округів до Київради потрапляють по 2 депутата, від 85 округів – по 1 депутату, і від 20 округів – жодного депутата.

Опис меж округів на сайті ЦВК.

Втім, важливо пам’ятати, що місцеві вибори 25 жовтня 2015 р. відбувалися за повністю пропорційною системою, а «округи» використовувалися лише для визначення внутрішньопартійного рейтингу. Тому, за означенням, будучи обраним за цією системою, депутат не представляє жодний округ чи громаду, а нібито є представником «від всього міста».

Даний розподіл кандидатів, які отримали право на мандат депутата Київської міської ради, за закріпленими за ними округами, створений на основі результатів голосування 25 жовтня 2015 р. Цей розподіл може змінитись, адже лідер списку ПАРТІЇ”БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” одночасно балотується на посаду міського голови. В разі виграшу на виборах міського голови, цей кандидат автоматично втратить право на депутатський мандат і черга всередині партії посунеться. Також, можливо, хтось іще відмовиться від мандату депутата Київради.

Найбільшу кількість голосів, які дозволили закріпленому кандидату в окрузі отримати депутатське місце – отримала ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” – 4 491 голоси (округ 55, закріплений кандидат – Маляревич Олесь Вікторович).

А найменшу кількість голосів, що дозволила кандидату стати депутатом, отримали відразу представники ВО «Свобода» – по 667 голосів (округ 24, закріплений кандидат – Бохняк Володимир Ярославович, і округ 115 – Бондарчук Олег Володимирович).

Скільки депутатів у Київраді буде від кожної партії:

ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” – 52
Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – 22
Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” – 17
Українська партія “Єдність” – 15
Політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода” – 14

Меню